Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Wireless ipb theme [punBB]
Scris de DenisPasca Mier 7 Dec - 23:51
» [Animate] Recent Topic IPB
Scris de DenisPasca Lun 5 Dec - 22:44
» Ipb Counter-strike Special FG
Scris de DenisPasca Sam 3 Dec - 22:52
» Special Theme Extrem Tutorials
Scris de cosminelu21 Vin 2 Dec - 23:48
Cuvinte-cheie

phpBB2  profil  tutorial  legenda  tema  Bara  html  subforumuri  navigare  Mesaje  Statistici  menu  punbb  animate  Metin2  banner  drop  ultimele  subiecte  chenar  edit  cautare  meniu  radio  avatar  reclama  

Cum depistam si cum eliminam toate folderele goale cu Fast Empty Folder

Salut bine vam regasit la un nou tutorial
In tutorialul de astazi o sa vorbim despre o aplicatie foarte interesanta ce ne scaneaza calculatorul pentru a gasi folderele goale si a ne scapa de acestea, softul se numeste Fast Empty Folder Finder. Se intampla des sa instalam si sa dezinstalam tot felul de aplicatii, ei bine, in urma dezinstalarilor de soft mai raman urme ale acestora prin partitia sistemului de operare, fie fisiere de configurare fie foldere goale. Daca dorim ca cineva sa le gaseasca automat fara sa stam noi sa le cautam manual si sa ne uitam in fiecare folder pentru a verifica daca e gol sau nu, putem folosi o aplicatie a carui nume il veti afla din tutorialul video. Aplicatia este portabila, nu necesita instalare, poate cauta dupa foldere goale pe orice locatie, stick USB, hard disk extern. Aceasta functioneaza pe orice sistem de operare Windows. Am gasit aceasta aplicatie utila si atunci cand am vrut sa fac curat in PC si la 500 de G, sa stai manual sa cauti foldere goale, nu e tocmai o placere asa ca mi-a venit in mare ajutor aceasta aplicatie, datorita ei am castigat ceva timp si am terminat rapid curatenia

Pentru a vedea cum se face si pentru mai multe detalii vizionati tutorialul de mai jos.
Pentru confortul vostru Tutorialul Video este in Limba Romana si se poate vizualiza in HD ( High Definitons )

Vizualizare Placuta!

Tutorial by Kira. Copyright ® 2010-2011. Toate Drepturile Rezervate!

Comentariile utilizatorilor
Vizitator
la data de Lun 28 Mar - 21:11
Vizitato Vizitator
Conectat
Tutorial acceptat :D
Multumim de postare!
Membru ET
la data de Mier 17 Aug - 15:22
mas1NNNa Membru ET
Conectat
gj
Vizitator
la data de Sam 27 Aug - 10:46
Vizitato Vizitator
Conectat
mas1NNNa, va rugam sa numai folositi limbajul SMS, in caz contrar voi fi nevoit sa va acord warn!
Mulţumesc pentru înţelegere!
1x Mustrare
Vizitator
la data de Dum 4 Dec - 12:58
Vizitato Vizitator
Conectat
Foarte bun programul..mie mia depistat peste 40 de foldere:O