Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Legenda s-a intors XD
Scris de EDGE Sam 24 Sept - 20:42
» salut
Scris de Andrei34 Dum 18 Sept - 18:53
» Salut
Scris de Andrei34 Dum 18 Sept - 18:52
» Wireless ipb theme [punBB]
Scris de cristii571 Lun 12 Sept - 14:34
Cuvinte-cheie

animate  tutorial  legenda  meniu  Bara  navigare  reclama  subiecte  Metin2  edit  drop  subforumuri  chenar  radio  punbb  html  phpBB2  Statistici  cautare  profil  menu  ultimele  tema  Mesaje  banner  avatar  

Auslogics Disk Defrag - un program pentru defragmentarea si repararea erorilor a pc-ului

Salut si bine vam gasit la un nou tutorial.
In acest tutorial va este prezentat un program foarte util pentru un Calculator, acest program se numeste Auslogics Disk Defrag, el ne ajuta sa Defragmentam, Optimizam si Reparam Erorile Calculatorului nostru. Si plus ca programul este si Gratuit/Free
Acest progam este foarte util, il recomand tuturor.
Am si cateva recomandari pentru voi.

1. Daca lucrati pe calculator sau folositi calculatorul putin va recomand sa folositi programul odata pe luna.
2. Daca lucrati pe calculator sau folositi calculatorul mult va recomand sa folositi programul odata la o saptamana jumate.
Pentru a vedea cum se face si pentru mai multe detalii vizionati tutorialul de mai jos.
Pentru confortul vostru Tutorialul Video este in Limba Romana si se poate vizualiza in HD ( High Definitons )

Vizionare Placuta!

Tutorial by Kira. Copyright ® 2010-2011. Toate Drepturile Rezervate!

Comentariile utilizatorilor
Membru ET
la data de Vin 6 Mai - 16:34
bubu Membru ET
Conectat
Eu v-as recomanda si CleanMyPc Registry Cleaner, un program pe care il folosesc de vreo 2 ani incoace.
Acesta va ajuta nu doar sa Defragmentati, sa Optimizati si sa Reparati Erorile Calculatorului vostru, ci si la crearea unui Backup si a sterge toate file-urile temporare, cronologia browserelor voastre si la toate eruarile ce se acumuleaza prin navigarea pe internet!
Membru dedicat
la data de Vin 6 Mai - 17:48
Cristi Membru dedicat
Conectat
Nu, cel mai bun program pentru Backup premiat in anul 2010 si 2011 pe primul loc este Acronis Ture Image
Daca doresti un tutorial video premium, cu acest program baga add la adresa mea de Y!M o gasesti la profil si asa o sa vezi ca ii cel mai bun . Si o sa vezi si de ce ii in stare.

SI DA, ACEST TUTORIAL II PENTRU O CATEGORIE, NU AM SPUS CA ASTA FACE DE TOATE O SA REVIN SI CU ALTE TUTORIALE NOI CU PROGRAME PENTRU OPTIMIZAREA PC-ULUI CA DE EXEMPLU CE AI ZIS TU MAI SUS SI ALTELE SI O SA FAC CU ELE MAI PREMIATE PROGRAME NU ORICE PROGAM

Gata cu Spamu
Membru ET
la data de Mier 17 Aug - 15:20
mas1NNNa Membru ET
Conectat
gj
Vizitator
la data de Sam 27 Aug - 10:46
Vizitato Vizitator
Conectat
mas1NNNa, va rugam sa numai folositi limbajul SMS, in caz contrar voi fi nevoit sa va acord warn!
Mulţumesc pentru înţelegere!
1x Mustrare