Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Wireless ipb theme [punBB]
Scris de DenisPasca Mier 7 Dec - 23:51
» [Animate] Recent Topic IPB
Scris de DenisPasca Lun 5 Dec - 22:44
» Ipb Counter-strike Special FG
Scris de DenisPasca Sam 3 Dec - 22:52
» Special Theme Extrem Tutorials
Scris de cosminelu21 Vin 2 Dec - 23:48
Cuvinte-cheie

tutorial  Statistici  navigare  reclama  edit  meniu  animate  drop  banner  phpBB2  ultimele  chenar  Mesaje  cautare  punbb  radio  tema  legenda  avatar  subforumuri  Metin2  profil  html  subiecte  menu  Bara  

Cum puteti creste vizitele pe propriul forum/blog

Salutare tuturor,

Probabil multi dintre voi v-ati intrebat cum sa cresteti vizitele pe forumul/blogul dvs. Este de stiut faptul ca mai mult succes are un blog decat un forum, la un blog este totul mai usor deoarece Google indexeaza imediat articolul, iar la un forum indexarea poate dura 2-3 ore.
In zilele noastre, vizitatorii sunt atrasi de tot ce este "senzational", adica articole interesante. Subiectele la mare cautare sunt cele care tin de tehnologie, jocuri, vedete, multe persoane cauta aplicatii pentru Iphone sau Android, daca scrieti ceva despre ele ati putea avea succes.
Ceea ce se afla pe net, top55, top66... si asa mai departe, nu va aduc vizite, ci doar va face sa credeti ca puteti obtine vizite pe gratis.

Daca postati ceva interesant in fiecare zi, in maxim o luna s-ar putea sa aveti minim 40-50 vizitatori unici. Daca copiati de pe alte site-uri nu veti face nici o vizita in plus.

Ceea ce am scris mai sus, va garantez ca merge, insa trebuie multa munca si rabdare.

Comentariile utilizatorilor
Membru ET
la data de Vin 17 Feb - 0:54
Sweet Membru ET
Conectat
Bun tutorial, trebuie să posteze ceva interesant și propriu, pentru că dacă forumul/blogul copiază de pe alte siteuri vor fi foarte multe rezultate, deci sunt șanse de 50% ca vizitatorii să intre pe alt forum.
Vizitator
la data de Vin 17 Feb - 22:28
Vizitato Vizitator
Conectat
Originalitatea ramaine pe primul loc.
Membru dedicat
la data de Dum 19 Feb - 3:51
mr.franta Membru dedicat
Conectat
ai mare dreptate eu am facut acest lucruri dar nu am 50 de vizitatori/zi am cat 15-20
sunt la inceput cu forumul si sper sa am succes cu el.dar si un server de counter-strike sau SAMP pe forum aduce lume
Membru premium
la data de Dum 19 Feb - 8:57
Delight Membru premium
Conectat
Bun sfat!
Membru activ
la data de Dum 19 Feb - 9:49
Mr.Crazy Membru activ
Conectat
Bravo ...ce ai spus chiar ajuta si mereu, dar mereu originalitatea va fi pe locul 1.
Membru ET
la data de Joi 15 Mar - 20:51
Ada Membru ET
Conectat
Originalitatea e din ce în ce mai rară.
Vad zeci de forumuri care au acelaşi conţinut,cuvânt cu cuvânt. Pot zice că forumurile cu temă original , subiectul de discuţie şi topicurile originare aduc mulţi membrii,nu numai vizitatori.
Membru premium
la data de Lun 26 Mar - 17:40
Hissae2 Membru premium
Conectat
Foarte bun sfatul,multumesc!
Membru ET
la data de Sam 26 Mai - 14:29
DarkYn Membru ET
Conectat
Good Jobb .. multumesc !!
Membru ET
la data de Lun 29 Oct - 6:58
BlackLeader Membru ET
Conectat
Tot timpul originalitatea si continutul de calitate va fi pe primul loc. Multumesc mult de sfat!
Membru ET
la data de Lun 29 Oct - 7:58
Soricelul Membru ET
Conectat
Foarte bun.
Membru activ
la data de Sam 10 Noi - 10:23
xXx_vasya_xXx Membru activ
Conectat
Chiar e foarte bun sfatul , multumim.
Membru ET
la data de Mar 11 Dec - 19:08
Alex Membru ET
Conectat
Bun sfat
Membru nou
la data de Dum 30 Dec - 12:59
Carry7 Membru nou
Conectat
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Bun tutorial, trebuie să posteze ceva interesant și propriu, pentru că dacă forumul/blogul copiază de pe alte siteuri vor fi foarte multe rezultate, deci sunt șanse de 50% ca vizitatorii să intre pe alt forum.

Nu e un tutorial , e un sfat si ii multumin lui Stefan
Membru activ
la data de Sam 8 Feb - 14:28
Teed Membru activ
Conectat
Stiu metoda, am incercat odata si am avut 60 de vizitatori.
Membru ET
la data de Dum 16 Feb - 19:30
SHiinQ Membru ET
Conectat
O tema a forumului/blogului aleasa in care detineti cunostinte , Subiecte proprii , un design unic si atragator + mult ,foarte mult timp alocat acestuia .
Membru ET
la data de Lun 9 Iun - 16:05
WDC./ Membru ET
Conectat
Bun tutorial. Felicitari .
Membru ET
la data de Dum 10 Aug - 22:42
Legend Membru ET
Conectat
foarte bun
Membru nou
la data de Lun 23 Feb - 1:36