Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Wireless ipb theme [punBB]
Scris de DenisPasca Mier 7 Dec - 23:51
» [Animate] Recent Topic IPB
Scris de DenisPasca Lun 5 Dec - 22:44
» Ipb Counter-strike Special FG
Scris de DenisPasca Sam 3 Dec - 22:52
» Special Theme Extrem Tutorials
Scris de cosminelu21 Vin 2 Dec - 23:48
Cuvinte-cheie

radio  profil  Bara  navigare  Metin2  reclama  Statistici  cautare  drop  punbb  banner  ultimele  tutorial  subiecte  avatar  menu  html  subforumuri  edit  chenar  phpBB2  Mesaje  legenda  meniu  tema  animate  

SUA: Vezi ce a gasit o clienta in mancarea de la McDonald's

Membru premium
Membru premium
Sex : masculin
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului
SUA: Vezi ce a gasit o clienta in mancarea de la McDonald's la data de Vin 16 Mar - 14:13

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Intr-o dimineata, Raquel a mers la McDonald's, de unde si-a cumparat cartofi prajiti, inghetata si 4 bucati de pui McNuggets. Cnd a luat o muscatura din a doua bucata de pui, pofta de mancare i-a disparut subit. "Am muscat din bucata de pui si am simtit par in gura. M-am uitat mai bine si am vazut ca era o pana. Am cautat mai bine in mancare si am observat ca nu era singura... gustarea mea era plina de pene", a povestit Raquel House.

Femeia a sunat la magazin pentru a-i anunta de problema, insa raspunsul pe care l-a primit a fost departe de a fi satisfacator. Astfel, Raquel House a hotarat sa povesteasca intregii comunitati incidentul nefericit.

Ce anume i-a transmis managerul magazinului McDonald's? "Punem foarte mare accent pe siguranta si calitatea alimentelor si luam in considerare parerea fiecarui client.
Vizitato
Vizitator
Re: SUA: Vezi ce a gasit o clienta in mancarea de la McDonald's la data de Vin 16 Mar - 15:20

Asa se intampla daca mancati toate prostiile fast-food!
Membru premium
Membru premium
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului
Re: SUA: Vezi ce a gasit o clienta in mancarea de la McDonald's la data de Vin 16 Mar - 15:23

Eu m-am lasat de mult de McDonald's.

Dacă aveţi o problemă , nelămurire vă invit să mă contactaţi prin Mesageria Privată , totuşi nu cereţi support prin mesageria privată.
Membru premium
Membru premium
Localizare : Timisoara,Romania
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului http://geek4um.forumz.ro
Re: SUA: Vezi ce a gasit o clienta in mancarea de la McDonald's la data de Vin 16 Mar - 20:09

Sincer , nu cred asta.Sa gasesti pene?Am vazut cum se prepara McNuggets-urile si sunt fara pene puii.

"Este mai bine să taci cu riscul de a fi considerat un prost, decât să vorbești și să elimini definitiv orice îndoială." - Maurice Switzer
Membru ET
Localizare : La munte
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului http://www.lemakdesign.forum.st
Re: SUA: Vezi ce a gasit o clienta in mancarea de la McDonald's la data de Sam 5 Oct - 10:16

Subiectul este invechit => cos!

Link-uri utile:
[Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] | [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] | [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Recomand: DEX online

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum