Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Ipb Counter-strike Special FG
Scris de DenisPasca Ieri la 22:52
» Special Theme Extrem Tutorials
Scris de cosminelu21 Vin 2 Dec - 23:48
» Script ninsoare
Scris de JeKa123 Vin 2 Dec - 20:20
» Cerere script
Scris de SSYT Joi 1 Dec - 23:22
Cuvinte-cheie

navigare  chenar  tema  subiecte  edit  avatar  Metin2  reclama  Statistici  animate  legenda  tutorial  cautare  html  ultimele  Mesaje  radio  subforumuri  banner  phpBB2  Bara  drop  punbb  meniu  profil  menu  

[ VAND ] CS 1.6 pe STEAM - licente ieftine -

Membru nou
Localizare : Romania, Suceava
Sex : masculin
Utilizator banat pe cont si pe adresa IP
Vezi profilul utilizatorului
[ VAND ] CS 1.6 pe STEAM - licente ieftine - la data de Dum 22 Dec - 19:21

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

Vand jocul CS 1.6 ( joc original pentru STEAM )
Pentru doar 30 RON (trebuie numai sa aveti minim 14 ani si buletin)
SIMPLU,SIGUR si RAPID(in 3 min.) cu transfer bancar la cea mai apropiata banca BCR.
( La BCR depunerea banilor este GRATUITA,fara alte taxe ! )
[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] Acum accept si PayPal(numai 6 euro) [Detalii: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ]

Licenta contine 3 JOCURI : Counter-Strike 1.6, Conditional Zero, Condition Zero Deleted Scenes !

Contactati-ma ACUM :

Pe Steam: stefan_crime
Pe Yahoo: stefan_crime1 [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]Jocul este transferat pe emailul dumneavoastra sau direct pe Steam.
Vezi metoda: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]De ce aveti nevoie ?
1) Programul Steam instalat.(Descarca si instaleaza-l de aici: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
2) Un cont de steam (Fa-ti unul aici: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] este GRATUIT )
3) Click aici: steamcommunity.com/id/stefan_crime - pentru a ma adauga in lista de prieteni de pe Steam.

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]Posed peste +200 comentarii ( engleza / romana ) cu +REPutatia mea de vanzator de incredere : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]Jocul ce urmeaza sa fie al tau,de esti interesat,se afla-n inventarul meu: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
( Screenshot: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )

Rog seriozitate.

TRANZACTIILE MELE EFECTUATE CU SUCCES :

1) Cumparator "TheRock" (Id mess: beniamin_cusniriuc , profil steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Imagini doveditoare: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Video doveditor: youtube.com/watch?v=mfQJOolxwgY (scuza-ti calitatea)

2) Cumparator: AsUlicA ( zis si xPerT ) ( Id de mess: mihai_edutzu_98 , cont steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , nume cont: Mihai_Edutzu_98 )
Imagini doveditoare: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

3) Cumparator: Roby ( zis si exatoss , id mess: exatoss , id steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Dovezi: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

4) Cumparator: Narcis (zis si SkrIlL3x Kenzor , id mess: narcis.kenzor , id steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Dovezi : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

5) Cumparator : Costi ( Id mess: costi_fotbalistu_2009 , Id Steam : Costi_fotbalistu_2009 , pagina steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )

6) Cumparator: Zero Six ( Steam nume: star.creed -> ZeroSix , Steam profil: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Id mess: yo.vivi11 )
Dovezi -

Video:
[Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

Text: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

7) Cumparator : Horia BV Andrei ( Id mesS: horiabvandrei , Steam profil: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Nume Steam : RemaKe20 )

8) Cumparator: Play4Free ( Id mess: cr4zy72 , Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , nume profil steam : BlacKqUe )

9) Cumparator: oWn ( Id mess: own_acherus , Id steam: own_hide , Profil steam : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , nume steam: CyberNetiK. )
Dovezi : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] Data: 24.05.2013 | Ora 8:30 [ Rapid si usor ]

10) Cumparator: Tosti ( Id mess: pa.pa19, Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Am stat de vorba cu el la telefon,totul a decurs foarte rapid.

11) Cumparator: Robert Iliuta ( Id mess: robert_hugoboss , Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Ora: 18:43 / Data: 13 iunie 2013

12) Cumparator : Sk1ttles ( Id mess: marius_95tm , Email: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Totul a decurs foarte rapid.Baiat de nota 10.
Ora: 18:55 / Data : 14 iunie 2013

13) Cumparator: noSignaL ( Contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Steam Id: legacy20bch )
Ora: 16:50 / Data : 19 iunie 2013
- Serios,hotarat,rapid.A trimis banii a primit licenta.

14) Cumparator : ZyK ( Contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Steam ID: zyk_sm93 )
Ora: 16:00 / Data : 25 iunie 2013
- De incredere,de cuvant,rapid si serios.A trimis banii,apoi si-a primit licenta.

15) Cumparator: AlkatraZ ( contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , profil: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Mi-a placut de felul sau de a fi.Hotarat,serios,rapid.
Ora: 19:45 / Data : 26 iunie 2013

16) Cumparator : Streak ( zis si sKz^WoW , Ionut | Contact skype: devil.cstrike | Id steam: skz_cstrike | Profil Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Serios,hotarat,manierat.
Ora: 17:00 / Data: 4 iulie 2013

17) Cumparator : Laurentiu ( Contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] |Id steam: eu_laurentiu99 | Profil steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Ora: 14:30 / Data: 8 iulie 2013

18) Cumparator: Flauvius (Flaww it's oN, Contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] |Id steam: flaww070798 |profil steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Ora: 14:32 / Data: 8 iulie 2013

19) Cumparator: Luv ( Skype: alex.snake4 , mess: make.drink , Profil Steam : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Ora: 12:45 / Data : 10 iulie 2013

20) Cumparator: bl0nd'u ( Steam id: bl0nd_u , mess: reyko_ment10 , Profil : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , skype: murder.ftw )
Ora: 12:47 / Data : 10 iulie 2013

21) Cumparator: Alexandru ( Steam id: dzew12 , Profil: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , skype: alexandru.lupascu99 )
Ora: 17:00 / Data 10 iulie 2013

22) Cumparator : Claudiu Xenon ( Skype: oli.olimpiu2 , Mess: olimpiu97 , Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Foarte de treaba.
Ora: 12:00 / Data: 18 iulie 2013

23) Cumparator: Mihai Grm ( Mess : myhay_grm ; Steamid: myhay_grm )
Un tip foarte omenos.
Ora: 12:00 / Data : 19 iulie 2013
Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

24) Cumparator : Marius

25) Cumparator: Marci Oase ( Mess: spartacu.oase)

26) Cumparator: Elu ( Mess: fotbalistu_elutzu19 )
Foarte rapid.
Ora: 13:45 / Data: 10 noiem. 2013

27) Cumparator: Iulian Cucubou ( Mess: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] & [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Ora: 21:50 / Data: 15 noiem. 2013

28) Cumparator: Eric ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
3 dec. 2013 / 20:13

29) 2 Cumparatori: Constantin si Gicu (the_last_shadow87@yahoo.com / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
2 licente STEAM cu Plata facuta Via PayPal
7 dec 2013 / 13:45

30) Cumparator: Dany (petriadan@yahoo.com, [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Dovada:http://imgur.com/a/NpRlX
11 dec 2013 / ~ 14:00

31) Cumparator: Raducu (radugligor19@yahoo.com, [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
11 dec 2013 / ~ 14:30

32) Cumparator: Alex[15ani] (alex_cs9912@yahoo.com, [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
11 dec 2013 / ~ 15:00
Plata efectuata prin BCR.

33) Cumparator: Bogdan ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link], [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
14 dec 2013 / 14:50

34) Cumparator: Marius ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link], [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
14 dec 2013 / 19:17

35) Cumparator: Ady ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link], [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] / Imagini: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
15 dec 2013 / 12:20

36) Cumparator: Octavian Ovidiu ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link], [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] cu Plata facuta Via PayPal
15 dec 2013 / 14:55

37) leo (http://steamcommunity.com/profiles/76561198117360817 ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
16 dec 2013
38) Move2 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198118328276 ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
16 dec 2013
39) Atotdirut96 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198118323254 ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
16 dec 2013
40) Citer (http://steamcommunity.com/profiles/76561198111494953 ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
16 dec 2013
41) Marusachi (http://steamcommunity.com/profiles/76561198118264620 ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
16 dec 2013
42) Ronaldo_Bine (http://steamcommunity.com/profiles/76561198117838545 ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
17 dec 2013
43) Pokke (pokke_pokker1@yahoo.com / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
20 dec 2013 / 13:00
44) schogetten (schogetten@yahoo.com / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
20 dec 2013 / 13:01
45) Gabi (lordgaby333@yahoo.com / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
20 dec 2013 / 14:35

LISTA NESERIOSILOR
[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine](Nu incercati nici o forma de a pacali sau sa dati teapa). Rog maturitate.

1) e[Xo] M4rTiaNu ( Id mess: exo.kidu )

2) b0lzEr ( Id mess: yvas_man ) si mi-a dat un cod folosit de reincarcare. ( imagini: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] <- ma roaga sa-mi sterg acest anunt )

3) youconllg, alt id de mess: polskaaa10 , cont steam : DAUBUN-.- [privat]: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
- aparent un user serios ce a parut sa fie foarte interesat de counter-strike'ul meu dar de indata ce i l-am trimis prin email a iesit de pe teamviewer,steam si pe yahoo messenger nu a mai dat nici un semn. Da teapa !
Imagini: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )

4) ION NECULCE (SteamID: GURUGURUU , Steam Page: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] & Steam PRofile: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Steam REP ( GAMER SCAMMER ) : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] - Scam attempt.

5) AWP SHINNOK ( Id mess: awpshinnok ) - neserios

6) zeken ( Id mess: dj_pupic , Steam ID: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) - neserios,foarte siret,mincinos

7) ~Papusa~ ( Pagina steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Profil REP : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) - neserios, pus pe dat teapa . Mi-a 18 cifre si mi-a zis sa-i dau imediat codul.Nici nu stie sa pacaleasca.E JALNIC ! Poza: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

8) StefaNNNN zis si zekk4ch ( Id mess: stefan1551 , mail: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , profil steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] - NESERIOS,se da drept MODERATOR pe forumuri pentru a castiga incredere, nu i-a mers cu mine.Aveti grija ! Poze: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

9) preta_unique ( Id mess: preta_unique , Email: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) - NESERIOS . Sunt convins ca mai are si alt id,dar asta il foloseste pt a da tepe.Doreste intermediar,chiar daca a vazut toate dovezile mele de tranzactii reusite.A afirmat ca sunt fake.Doar un pretext pentru a incerca sa ma pacaleasca. Aveti grija la dansul. POZE : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

10) Own Acherus FAKE (Yahoo id: own_achreus , alt id: stefan1551, nume steam: ZEKK4ch @ SMOKE YOUR LIFE! (nou: RepS0N31), profil steam: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Steam ID: buburuza93 ) - NESERIOS
POZE : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] . TEPAR . Acest 'nou' tepar este defapt neseriosul nr. 8 ( StefaNNNN zis si 'zekk4ch' ) A incercat a doua oara sa imi dea teapa , facand un ID care sa semene cu cel al unui fost cumparator :
"9) Cumparator: oWn ( Id mess: own_acherus) "
- DOAR ca z3kk4ch avea idul: own_achreus ( un "E" in plus la ID ) asta mi-a dat de gandit.
- S-a dat drept pe steam alta persoana,un prieten chipurile de-a lui OWN cand defapt era tot dansul.
- Insistent si iritant.Vede ca nu ii iese smecheria incepe sa injure ca ratatul. JALNIC !

11) TheGodFather ( Id mess: bogdan_racu_coco , Email: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , Steam profil : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
- NESERIOS.Este vac banned pe contul sau de steam si sa dat drept altcineva pentru a obtine o licenta de la mine. RUSINE ! Sa trimiti profilul altcuiva si sa pretinzi ca este al tau. ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] )
POZE: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

12) Raymoundful / pLL!;x / Alexxandra ( Yahoo id: steampatrat , email: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] NESERIOS , Skype: raymoundful , Steam ID: lemonpt , alexandra218 ) - Aceasta persoana are obiceiul sa-mi copie dovezile/topicurile si sa se dea drept mine folosindu-mi profilul de steam. FERITI-VA DE EL !

13) Juravle ( Contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] NESERIOS ) - Interesat sa dea tepe.Insista sa dau primul daca doresc sa fac tranzactia cu el.Am multa reputatie,dovezi si recomandari - iar dansul vrea tot eu sa dau primul.
Screenshot-uri: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

14) ak47dragonul ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] NESERIOS ) - Ma adauga spunandu-mi de transfer credit,cand eu cer bani cash.Auzind ca as accepta,acesta mi-a dat ignore.Probabil a avut tentativa de teapa si sa razgandit.Il consider NESERIOS.Nu poti avea incredere in asemenea persoane.
Ss: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

15) c0bra_hns ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] NESERIOS ) - Tentativa de a ma pacali.El imi ofera poze si eu sa-i ofer licenta..

16) Dio Dio ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , id: dionisie_98 NESERIOS ) - Mincinos,viclean,nestiutor.A incercat sa ma pacaleasca si nu i-a reusit. Dovada : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

17) Alex Damatar / Razvan Pintilie / Adryan ( Contact Yahoo Messenger: fallen_angelcs / alex_damtar , SteamId: ptq_cs96 , SKYPE: FIVE_INTEL )
Dovada : [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] & [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

18) Cs.Cia72 ( Contact: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) S-a dat drept fratele meu,pentru a incasa bani. (NU am frati)

19 ) Andrei Pop / Stefanescu Laurentiu ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) - Andrei este un neserios ce se foloseste de adresa varului sau spre a pacali vanzatorii de Steam cu 'cheilogarul'.

20) ReFreeSh / zed0ff ( sau Sorin, ID-uri: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] si [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) - Il consider neserios si pus pe dat tepe.Acesta urmareste sa intri in PC lui cu teamviewer,rugandu-l sa imi dea PM pe forum.A refuzat si grabit a zis ca trebuie sa plece urgent.
NU RECOMAND SA FACETI TRANZACTII CU EL ! Aveti grija ! Este suspect.

21) Ultras ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link], id: denisalecs ) - Tepar.Da teapa la cine poate si inghite momeala sau orice spune el.Aveti grija.
Imagini: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Complicele sau: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

22) Denis / Alex / Nita / Nita112 ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ,Steam Id: ceke09 & qubaon , Id: fragmakercsalex ) - Neserios.Tentativa de teapa.Pretinde sa aiba cod de orange,ii dau TW,intra si da direct SEND GIFT la joc,doar ca nu a putut face asta,apoi mi-a dat cod de 10 cifre.Jalnic..pierdere de vreme.
Atentie pe alte forumuri pretinde ca vinde Steam-uri.
Si alte declaratii ale acestuia: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]

23) FLorYn[FcSb]Ozo / Riki17 ( Email: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link],Skype: mafi.as11 ) tentativa de a pacali cu coduri inexistente false.

24) Denis Nicolae (ndenisnicolae@yahoo.com) tentativa de a pacali cu coduri inexistente false.

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] Anuntul este valabil doar daca observati in inventarul meu ( de aici: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) licente cs 1.6 .Program: Luni (09:00) - Vineri (22:00) .Rezervari puteti face la id-ul meu: stefan_crime1 . Cei ce nu ati avut ocazia sa cumparati prin intermediul meu, aveti grija in cine acordati incredere. Solicitati mereu reputatie reala de vanzator sau dovezi ale tranzactiilor anterioare.

P.S. Atentie pt cei care vand/cumpara CONTURI DE STEAM GATA FACUTE.
Aveti mare grija.
Nu e recomandat sa cumparati/vindeti conturi de steam. Daca afla cei de la valve ca vrei sa vinzi contul sau l-ai vandut, iti baneaza contul permanent.(scrie in EULA lor- bucata aia mare de text la care dai I AGREE ca ti lene sa citesti inainte sa iti creezi contul de steam.
Decat sa risti sa ramai fara cont si cu banii pierduti... sau fara cont inainte sa apuci sa-l vinzi.. mai bine iti cumperi o licenta steam de la cei de incredere, printre care ma numar si eu.

Screenshot feedback din partea cumparatorilor: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
Screenshot cu o parte din licentele date:

Membru nou
Re: [ VAND ] CS 1.6 pe STEAM - licente ieftine - la data de Lun 23 Dec - 11:46

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] Reducere -15% la a II-a licenta cumparata, DOAR astazi( 23 dec 2013 ) [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Fa-ti cadou jocul mult dorit pe Steam si joaca-te alaturi de prietenii tai !

Vrei si tu STEAM cu CS 1.6?
Add YahooID: stefan_crime1 [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

Stoc suficient

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] Reducere -15% la a II-a licenta cumparata, DOAR astazi( 23 dec 2013 ) [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Membru nou
Re: [ VAND ] CS 1.6 pe STEAM - licente ieftine - la data de Mar 24 Dec - 12:45

Alti 3 cumparatori:

46) Marius ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] / [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
24 dec 2013 / 11:32

47) Costinel ( - , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
24 dec 2013 / 11:40

48) Vali ( - , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
24 dec 2013 / 11:41

Hai sa-ti dau si tie CS 1.6 pe STEAM
[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] Add: stefan_crime1 [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Membru nou
Re: [ VAND ] CS 1.6 pe STEAM - licente ieftine - la data de Mier 25 Dec - 9:50

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]Alt cumparator:

49) Bogdan AWP ( [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] , [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link] ) Dovada: [Doar moderatorii au dreptul de a vedea acest link]
24 dec 2013

Inventarul meu cu jocuri de vanzare

Vrei si tu?
[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] Add: stefan_crime1 [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum