Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Wireless ipb theme [punBB]
Scris de DenisPasca Mier 7 Dec - 23:51
» [Animate] Recent Topic IPB
Scris de DenisPasca Lun 5 Dec - 22:44
» Ipb Counter-strike Special FG
Scris de DenisPasca Sam 3 Dec - 22:52
» Special Theme Extrem Tutorials
Scris de cosminelu21 Vin 2 Dec - 23:48
Cuvinte-cheie

subforumuri  navigare  avatar  profil  tutorial  chenar  punbb  phpBB2  Mesaje  Bara  menu  cautare  Statistici  html  ultimele  meniu  animate  subiecte  edit  reclama  radio  tema  Metin2  legenda  drop  banner  

Relansarea forumului

Vizitator
Vizitator
Anunt globalRelansarea forumului la data de Vin 26 Dec - 15:56

Bun găsit,

Avem marea plăcere de a vă anunța relansarea forumul Extrem Tutorials ! Începem cu o nouă echipa, cu mult mai multă motivație, și țeluri mai înalte. Deasemenea, am adus mici modificări la organizarea forumului și a subiectelor, însă acestea nu sunt finale. Așteptăm opiniile voastre, și suntem deschiși propunerilor și criticilor constructive.

Vom începe în viitorul apropiat să postăm din nou resurse, teme, și multe altele așa că vă recomandăm să stați pe cât mai aproape.
Nu uitați că doar voi, membrii puteți contribui și ajuta forumul să devină o adevărată comunitate, fiind activi, oferind suport, propunând tutoriale, discutând.

Mulțumim tuturor membrilor care ne-au ales și vă urăm tuturor sărbători fericite, și un An Nou minunat !

Echipa.
Membru ET
Localizare : somwhere over the ra
Sex : feminin
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului http://tvd-to-romania.forumz.ro
Anunt globalRe: Relansarea forumului la data de Vin 26 Dec - 21:17

Bafta

life sucks when you are ordinary

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]
Membru veteran
Membru veteran
Localizare : Timisoara
Sex : masculin
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului http://www.extrem-tutorials.com
Anunt globalRe: Relansarea forumului la data de Mier 31 Dec - 0:02

Bafta.

Respectă şi vei fi respectat!

Te`am ajutat ? Apasa si tu [Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine] pentru +1
Membru nou
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului
Anunt globalRe: Relansarea forumului la data de Dum 4 Ian - 13:28

Bafta !
Membru dedicat
Localizare : Republica Moldova
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului http://www.trusthoster.com
Anunt globalRe: Relansarea forumului la data de Mier 7 Ian - 10:42

Frumos forum! Imi place designul e ceva intradevar original nu cred ca am mai vazut un forum de pe forumgratuit asemanator ca acesta! Pacat ca ii lipseste membri! Cand intri pe forumul asta mereu vad ca sunt c-am putini utilizatori :\ si asta ar insemna munca depusa degeaba, deoarece pe acest forum s-a depus intradevar multa munca din partea lui Zeus (Stefan)! Eu m-am reapucat de Photoshop acuma zilele astea si deja am invatat ceva nou de pe un canal de YouTube! Daca o sa dea domnu cheful o sa incerc sa aduc tutoriale aici in limba romana, dar nu promit! Urez succes forumului sa aiba cat mai multi utilizatori ca fara utilizatori e ca un forum mort!

Cu drag echipa  Extrem-Tutorials!
Membru dedicat
Localizare : Italia, Regione Savo
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului http://www.SkilledG.com
Anunt globalRe: Relansarea forumului la data de Mier 14 Ian - 14:29

Hello,

Hehe văd că a-ți rămas online pe internet încă, de când nu am mai fost eu activ pe acest forum nici nu imi mai aduc aminte și văd ca Fondatorul (Ștefan) a rămas la acelaș stil de aspect al forumului , mă încântă asta :-) și ce mă bucură mai mult este că ... contul meu a rămas activ și nu șterș și fostele mele tutoriale  (să fi rămas cu autor anonim sau fals) și la care mă amuz rău când le ascult/citesc :v mor ! Vreau să salut Fondatorul oficial (Ștefan) {nu am stat să văd ce Nickname are acum pe forum} și să urez mult succes înainte și să devină un forum foarte mare în ce-a pentru ce este menit să fie. Nu știu când a fost inactiv sau închis dar mă bucur că la-ți readus la viață ^^ .

F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

Follow me on:
Facebook.com
TSU.co
Twitter.com
Instagram.com
Youtube.com
Google+

[Doar moderatorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

Membru ET
0 avertismente
Vezi profilul utilizatorului