Top subiecte apreciate

Optiuni experimentale
  • Foloseste AJAX in formulare ori de cate ori este posibil

Navigare rapidă

Ultimele subiecte
» Script ninsoare
Scris de JeKa123 Ieri la 20:20
» Cerere script
Scris de SSYT Joi 1 Dec - 23:22
» Hello
Scris de admin Mier 30 Noi - 16:10
Cuvinte-cheie

Mesaje  menu  banner  tema  chenar  tutorial  drop  navigare  Metin2  Bara  html  radio  ultimele  reclama  avatar  phpBB2  subiecte  meniu  cautare  animate  profil  edit  legenda  punbb  Statistici  subforumuri  

Extrem-Tutorials REVINE

Salutari din nou lume
Stiu ca nu e prima oara cand se deschide un astfel de topic,dar acum va asigur ca pentru ultima oara il vedeti .
Deci am decis cu Zeus,mai exact eu am decis ca el are bac..etc,sa redeschidem acest forum,intr-o noua structura,nu ce a fost inainte,anume doresc sa ofer acea gama de tutoriale,de toate felurile,nu doar FG si design.
Planurile pe care doresc sa le aplic :
• doresc sa ofer o gama larga de tutoriale in toate domeniile,cum ar fi : gaming,design,phpbb3(cand zic de phpbb3 nu vorbesc doar de FG,ci si de platforma phpbb.com)+in toate platformele,am sa caut oameni cu care pot lucra in asa ceva,IT si multe altele.
• doresc sa refac pagina de FB + canalul de YT pentru a posta zilnic cate 1-2 video tutoriale.
• Zeus cand termina refacem o tema mai eleganta,pana atunci va multumiti cu asta .
• am sa refac in curand(saptamana asta) structura categoriilor + am sa adaug mai multe categorii interesante.

Cei care doresc sa revie in functie,va fi deschis un topic cand termin forumul,va lua 3-4 zile sa zicem , pana atunci , back E-T

Cu stima Winsper.

Comentariile utilizatorilor
Admin & Dezvoltator
la data de Mier 10 Iun - 18:30
SSYT Admin & Dezvoltator
Conectat
Abia astept sa revina in forta ET, nici un forum nu va fi ca ET.

Cat mai dureaza pana va fi gata ?

Stark.sys
Admin & Dezvoltator
la data de Mier 10 Iun - 22:40
Winsper Admin & Dezvoltator
Conectat
Stark.sys a scris:Abia astept sa revina in forta ET, nici un forum nu va fi ca ET.

Cat mai dureaza pana va fi gata ?

Stark.sys
Salut,sa zicem ca lunea viitoare forumul va fi functional,dar nu si toate ideeile mele aplicate,deja pe parcurs,pana atunci HAVE FUN
Membru veteran
la data de Dum 14 Iun - 13:49
Zink. Membru veteran
Conectat
Sa speram ca o sa fie cat mai repede gata ..
Membru nou
la data de Vin 24 Iul - 13:04
Tr3xXx69 Membru nou
Conectat
frumos